Viac ako len predajňa farieb

Farby

Farby Trenčín

Farby Trenčín MiCoLoR vitajte na našej stránke. Pozrite si našu ponuku farieb a navštívte našu predajňu.

Akrylátové fasádne farby

mikral 100 Tónovaná, matná, jemná čisto akrylátová fasádna farba s dlhodobou životnosťou, veľmi odolná voči pôsobeniu alkáliam, kyslým dažďom a priemyselných exhalátom, vysoko paropriepustná, umývateľná, odporúčaná na nátery omietok zatepľovacích systémov, upravená na Airless striekaciu techniku. Dodáva sa v základnom bielom prevedení a v tónovacích bázach A, B, C pre tónovacie automaty.
Fasadin Biela alebo tónovaná, jemnozrnná matná vysoko paropriepustná rýchloschnúca akrylátová fasádna farba, umývateľná, s vysokou odolnosťou a kryvosťou.

 

Silikónové fasádne farby

Mikral RENOVO

Mikral RENOVO

Fasádna silikónová farba s výstužnými mikrovláknami umožňujúcimi premostenie nedynamických vlasových mikrotrhliniek v podklade.

Mikral SILIKON Biela alebo tónovaná, jemná matná vysoko paropriepustná rýchloschnúca silikónová fasádna farba s vysokou krycou schopnosťou, vodoodpudivosťou a nízkou špinivosťou, upravená na aplikáciu Airless striekacou technikou, vhodná na pretieranie starých fasádnych náterov. Dodáva sa v základnom bielom prevedení a v tónovacích bázach A, B, C pre tónovacie automaty.

 

Interiérové oteruvzdorné farby

Hetmal Plus Biela, matná, paropriepustná, rýchloschnúca interiérová disperzná farba s vysokou krycou schopnosťou, odolná voči oteru za sucha , vhodná na univerzálne použitie v interiéri.
Klasik Snehovo biela, matná, oteru vzdorná, vysoko paropriepustná, rýchloschnúca interiérová disperzná farba s vysokou krycou schopnosťou a rozotierateľnosťou, vhodná na nátery omietok sanačných systémov.
Klasik PREMIUM INTERIÉROVÁ EXKLUZÍVNA BIELA DISPERZNÁ FARBA PRE REPREZENTATÍVNE PRIESTORY ako obytné a komerčné priestory, obývacie izby, jedálne, spálne, kancelárie a pod.
esmal_plus Esmal Plus je biela maliarska farba. Používa sa na vnútorné maľovanie tých stien a stropov, pri ktorých sa vyžaduje vyššia belosť. Jej stredne vysoká kvalita otvára dvere k širokému využitiu – napríklad v bytoch, kanceláriách, domoch, na schodiskách a podobne. Okrem belosti vyniká krycou schopnosťou a jednoduchou aplikáciou.
Primalex STANDARD Tradičný náter klasického typu pre nenáročné aplikácie. Neuzaviera priechod vodným parám.
Primalex PLUS Primalex PLUS je najpredávanejší a najobľúbenejší produkt značky Primalex v oblasti vnútorných maliarskych náterov. Vylepšená receptúra zachováva osvedčené vlastnosti výrobku a garantuje jeho vyššiu belosť (min. 86% BaSO4) a hlboko matný konečný vzhľad.
Primalex POLAR Oteruvzdorný vnútorný náter s vysokou belosťou a výbornou krycou schopnosťou. Neuzaviera priechod vodným parám.

 

Špeciálne disperzné farby

Hetline IZOL Biela, matná, základná izolačná farba určená na izoláciu škvŕn, ktoré, pri pretretí bežnou maliarskou farbou, vystupujú na povrch (napr. od dymu, sadzí, nikotínu, hrdze, vody a pod.). Používa sa pod disperzné interiérové prípadne pod fasádne farby.
Brillant - P Interiérová, disperzná, dekoračná, vysoko plnená biela farba, ktorá sa dá tónovať, vytvárajúca štruktúrny povrch (napodobňujúci pomarančovú kôru).
Brillant effect 1 Dekoračná farba s výrazným vzhľadovým efektom. Používa sa na originálne a kreatívne nátery stien. Kombináciou jednoduchej maliarskej techniky a špeciálnej farby je možné dosiahnuť veľmi originálny a exkluzívny vzhľad, ktorý dokáže vytvoriť jedinečnú atmosféru v každej miestnosti.

 

Interiérové umývateľné farby

Brillant 100 Tónovateľná, matná, paropriepustná, rýchloschnúca, interiérová disperzná farba, výborne odolná voči oteru za mokra, odporúčaná pri požiadavkách na vysokú odolnosť náteru(napr. kuchyne, jedálne, kúpelne, detské izby, priestory škôl a zdravotníckych zariadení). Spĺňa podmienky stanovené normou DIN 53778-S. Dodává sa v tónovacích bázach A, B, C určených na tónovanie na tónovacích strojoch.
Hetline VINYL Biela, matná, oteruvzdorná, interiérová disperzná vinylacetátová farba, s vysokou krycou schopnosťou a roztierateľnosťou, paropriepustná, odporúčaná pri požiadavkách na vysokú odolnosť náteru.
Dulux Dulux Colours of the World je kolekce 40 barev, které se inspirují nejkrásnějšími světovými zákoutími a byly vybrány ve spolupráci se světovými i českými designéry. Splňují nejnáročnější požadavky na snadnou kombinovatelnost s respektem k tradicím, ale i zároveň moderním trendům.

 

Interiérové tónované farby

Klasik color 1 Tónovaná, matná, oteru vzdorná, vysoko paropriepustná, rýchloschnúca, interiérová, disperzná farba s vysokou krycou schopnosťou a rozotierateľnosťou na okamžité použitie, dodávaná v 12 základných farebných odtieňoch.
Brillant CREATIVE 1 Interiérová, tónovaná oteruvzdorná disperzná farba, matná, vysoko paropriepustná s výbornou krycou schopnosťou. Dodáva sa v 12 základných farebných odtieňoch. Jednotlivé farby umožňujú vzájomnú kombináciu a dávajú priestor na kreatívne prístupy.

 

Vodouriediteľné farby na drevo, kov, betón

Akryl LESK Univerzálna matná vodou riediteľná akrylátová rýchloschnúca farba s vysokou odolnosťou na vnútorné aj vonkajšie použitie na drevo a kov.
Akryl MAT Univerzálna lesklá vodou riediteľná akrylátová rýchloschnúca farba s vysokou odolnosťou na vnútorné aj vonkajšie použitie na drevo a kov.

 

Syntetické farby na kov, drevo

S2000 Disperzia anorganických pigmentov a plnidiel v roztoku alkydovej živice s prísadou sušidiel v organických rozpúšťadlách.
S2013 Disperzia anorganických a organických pigmentov a plnidiel v roztoku alkydovej živice s prísadou sušidiel v organických rozpúšťadlách.
U 2066 FERRO COLOR Disperzia pigmentov a plnidiel v roztoku alkydovej a alkyduretánovej živice s prídavkom aditív.

 

Polyuretánové farby na kov

U2061 Disperzia anorganických a organických pigmentov, plnív, aditív v roztoku špeciálnej akrylátovej živice.
U2081 Disperzia anorganických a organických pigmentov a plnidiel v roztoku akrylátových živíc a aditív.
S2822 Uniakryl Disperzia pigmentov a plnidiel v roztoku akrylátovej živice a organických rozpúšťadlách s prídavkom aditív.