Viac ako len predajňa farieb

Farby laky Trenčín

Interiérové oteruvzdorné farby

Farby laky Trenčín – pozrite si náš široký výber interiérových farieb:

farby laky trenčín - interiérová farba Hetmal Plus

Hetmal Plus

Biela, matná, paropriepustná, rýchloschnúca interiérová disperzná farba s vysokou krycou schopnosťou, odolná voči oteru za sucha , vhodná na univerzálne použitie v interiéri.

farby laky trenčín - disperzná farba Klasik

Klasik

Snehovo biela, matná, oteru vzdorná, vysoko paropriepustná, rýchloschnúca interiérová disperzná farba s vysokou krycou schopnosťou a rozotierateľnosťou, vhodná na nátery omietok sanačných systémov.

farby laky trenčín - Klasik PREMIUM

Klasik Premium

INTERIÉROVÁ EXKLUZÍVNA BIELA DISPERZNÁ FARBA PRE REPREZENTATÍVNE PRIESTORY ako obytné a komerčné priestory, obývacie izby, jedálne, spálne, kancelárie a pod.

farby laky trenčín - esmal_plus

Esmal Plus je biela maliarska farba. Používa sa na vnútorné maľovanie tých stien a stropov, pri ktorých sa vyžaduje vyššia belosť. Jej stredne vysoká kvalita otvára dvere k širokému využitiu – napríklad v bytoch, kanceláriách, domoch, na schodiskách a podobne. Okrem belosti vyniká krycou schopnosťou a jednoduchou aplikáciou.

farby laky trenčín - Primalex STANDARD

Primalex Standard

Tradičný náter klasického typu pre nenáročné aplikácie. Neuzaviera priechod vodným parám.

farby laky trenčín -
 Primalex PLUS

Primalex PLUS je najpredávanejší a najobľúbenejší produkt značky Primalex v oblasti vnútorných maliarskych náterov. Vylepšená receptúra zachováva osvedčené vlastnosti výrobku a garantuje jeho vyššiu belosť (min. 86% BaSO4) a hlboko matný konečný vzhľad.

farby laky trenčín Primalex POLAR

Primalex Polar

Oteruvzdorný vnútorný náter s vysokou belosťou a výbornou krycou schopnosťou. Neuzaviera priechod vodným parám.

farby laky trenčín - jupol_classic

JUPOL je maliarska farba, ktorá sa dodáva na trh už 40 rokov! Je vyrobená na základe vodnej disperzie polymérnych spojív. Používa sa na dekoračnú ochranu stien a stropov v obytných a obchodných budovách, školách, škôlkach, nemocniciach, hoteloch, domovoch dôchodcov a iných verejných objektoch.

farby laky trenčín - jupol_ekonomik JUPOL EKONOMIK je farba vyrobená na základe vodnej disperzie polymérnych spojív. Používa sa na dekoračnú ochranu stien a stropov, na ktoré nie sú kladené žiadne špecifické požiadavky.

farby laky trenčín - jupol_citro

JUPOL CITRO je farba vyrobená na základe vodnej disperzie polymérnych spojív. Je vhodná predovšetkým na dekoračnú ochranu stien a stropov v priestoroch, v ktorých z dôvodu vysokej relatívnej vlhkosti vzduchu je veľká pravdepodobnosť vzniku kondenzátu a tým veľká pravdepodobnosť intenzívneho rozvoja rôznych druhov stenových plesní. Odporúčame ju predovšetkým do kuchýň, kúpeľní a iných priestorov, v ktorých na dekoračnú úpravu nie je potrebné použiť farby odolné proti mokrému oteru.